10. Згідно з офіційними волейбольними правилами скільки партій повинна виграти команда, щоб перемогти в матчі? 3партії 1партія 5 партій 2 партії 11. Згідно з офіційними волейбольними правилами партія вважається виграною (крім 5-ої), якщо одна з команд першою набирає… 15 очок 10 очок 25 очок 23 очка 12. Згідно з офіційними волейбольними правилами,якщо в 5-ій вирішальний партії рахунок рівний15:15 -команди грають до 16 очок -команди грають до переваги мінімум в 2 очки - гра закінчується і рахується нічия -команди грають до 25 очок 13. Який із цих варіантів згідно з офіційними волейбольними правилами не вважаються за помилку,зроблену під час подачі? -гравець, що подає, порушує черговість подачі -гравець, що подає, декілька разів підкидає чи випускає м'яч -гравець, що подає, здійснює удар по м'ячу протягом 8 секунд після свистка судді на подачу -гравець, що подає,здійснює подачу до свистка судді 14. Яка вага волейбольної м'яча? 320-340 г 290-300 г 260-280 г 240-250 г 15. Скільки ударів може зробити команда по м'ячу? -три удари в додаток до блокування -три удари з блокування - чотири удвох - подвійне торкання м'яча без блокування